5 دلیل مهم انتخاب دوربین مدار بسته بی سیم

دوربین مداربسته سیم کارتی مدل TM100

دوربین مدار بسته های جدید بی سیم از انتقال تصویر دیجیتال به جای آنالوگ هایی که از سیم استفاده می کردند ، استفاده می کنند. یک سیستم نظارتی بی سیم پیشرفته نه تنها امنیت 24 ساعته را در اختیار شما قرار می دهد بلکه خیال شما از امنیت اموال شما را راحت می کند. با یک سیستم نظارتی بی سیم مدرن ، هرگز قربانی خرابکاری ، سرقت و سایر جنایات رایج از این دست نخواهید شد.

 

چرا باید سیستم نظارت بی سیم را انتخاب کنید؟

1) بدون سیم بدون نگرانی

اگر یک سیستم نظارتی کاملاً سیمی در محل کار خود دارید ، فقط یک برش سیم نیاز دارد و سارقان می توانند هر نوع تلفن و کابل برق را به راحتی قطع کنند و بنابراین هر دوربینی را که در سیستم نظارت سیمی استفاده می شود را از کار بندازند. اما وقتی صحبت از سیستم نظارتی بی سیم می شود ، هیچ سیمی برای قطع  وجود ندارد. بیشتر این مدل ها بسته به منبع تغذیه خود می توانند به مدت طولانی کار کنند.

 

2) سیستم را در هر کجا قرار دهید

سیستم های سیمی باید در مکان های محدود نگهداری شوند. شما باید نقاطی را پیدا کنید که کابل ها و سایر دستگاه ها بتوانند به وسیله سیم کشی با هم در ارتباط باشند. هنگام نصب سیستم نظارت بی سیم ، چنین مشکلی وجود نخواهد داشت. شما می توانید دوربین های امنیتی بی سیم را در هر مکانی که تصور می کنید قرار دهید.

 

3) فیلم امن

به طور کلی ، سیستم های نظارتی سیمی دارای پشتیبان در محل برای ضبظ تصاویر هستند. این نمی تواند سارقان را از سرقت منزل شما باز دارد. آنها به ضبط محل وقوع جنایت وارد می شوند و به آن آسیب می رسانند. از سوی دیگر ، سیستم نظارتی بی سیم ، ضبط تصاویر دوربین مداربسته را بر روی ابر Cloud ذخیره می کند. بنابراین ، هیچ فرصتی برای ناپدید شدن آن وجود ندارد. شما می توانید از هر جایی به تصاویر نظارت دسترسی داشته باشید. علاوه بر این ، برای محافظت از فیلم های نظارتی در برابر مجرمان سایبری ، سیستم نظارت بی سیم از تکنیک های رمزگذاری درجه بالا استفاده می کند.

 

4) دسترسی از هر نقطه

برخلاف سیستم سیمی ، سیستم های نظارتی بی سیم به شما امکان می دهد در هر زمان و هر نقطه از جهان به فیلم دسترسی داشته باشید. شما می توانید خانه و یا مشاغل خود را حتی در غیاب خود ایمن نگه دارید. فقط موبایل خود را با خود ببرید و خواهید دید که در ملک شما چه اتفاقی می افتد.

 

5) جایگزین مقرون به صرفه

شما می توانید یک سیستم امنیتی سیمی نصب کنید تا اموال خود را از دست سارقان نجات دهید. اما در نهایت، ممکن است احساس کنید که توسط هزینه های نصب سرقت شده اید. اما در یک سیستم نظارتی بی سیم ، برای نصب آن به هیچ نوع کمک فنی نیاز ندارید و همچنین می توانید پول کافی را ذخیره کنید.

مجتبی شکیبا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *