دوربین مداربسته

 

فروش و نصب انواع دوربین مداربسته آنالوگ ، AHD و تحت شبکه

دوربین های مداربسته


تدابیر امنیتی و نظارتی همیشه و در همه جا ضامن وجود بستری امن و ارام در جهت پیشبرد هر چه بهتر و سریعتر امور و فراهم اورنده اسایش خیال بیشتر برای محیط های کار و زندگی بوده اند. یکی از ویژگی های نظارت تصویری این است که میتوان تصاویر دوربین ها را در مناطقی دورتر حتی در خارج از یک شهر یا کشور از طریق شبکه و اینترنت مشاهده نمود. این قابلیت باعث میشود در مکان هایی که حضور نداریم بتوانیم نظارت بیشتری داشته باشیم. مانند نظارت کارخانه از دفتر مرکزی و یا سالن های یک مدرسه توسط مدیران و موارد دیگر .

  

پکیج های اماده دوربین مداربسته با نصب رایگان 

پک اماده دو دوربین 1/290/000 تومان


پک 2 عدد دوربین AHD

دو مگاپیکسل فول اچ دی


1/290/000 هزار تومان

جزییات پکیج

پک اماده چهار دوربین 2/130/000 تومان


پک 4 عدد دوربین AHD

دو مگاپیکسل فول اچ دی


2/130/000 هزار تومان

جزییات پکیج

پک اماده شش دوربین 2/890/000 تومان


پک 6 عدد دوربین AHD

دو مگاپیکسل فول اچ دی


2/890/000 هزار تومان

جزییات پکیج

پک اماده هشت دوربین 3/590/000 تومان


پک 8 عدد دوربین AHD

دو مگاپیکسل فول اچ دی


3/590/000 هزار تومان

جزییات پکیج

شرکت فاواتک به عنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران فروش و نصب دوربین مداربسته و سیستم های نظارتی آمادکی دارد با عقد قرار داد فروش ، تامین تجهیزات ، طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های دوربین مداربسته بتواند علاوه بر رفع نیاز مشتریان خود ، انان را در بهبود عملکردشان نیز یاری نماید.

 

فهرست برخی از فعالیت های شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات فاواتک

 

مشاوره ، طراحی ، فروش تجهیزات ، نصب و پشتیبانی انواع سیستم های دوربین مداربسته و سیستم های نظارتی

 1.   فروش دوربین مداربسته تحت شبکه ، انالوگ ، دید در شب ، بولت ، دام و اسپید دام و ...
 2.   فروش  و  نصب انواع  ( Digital & Network video recorder ( DVR & NVR جهت نظارت و ضبط تصاویر
 3.   طراحی و راه اندازی اتاق های کنترل و مانیتورینگ و سیستم های کنترل تردد
 4.   سیستم انتقال صوت و تصویر بر روی شبکه ، اینترنت و تلفن همراه
 5.   عقد قرار داد پشتیبانی و نگهداری دستگاه های سخت افزاری و نرم افزاری مربوطه

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها و نحوه خریداری سیستم های نظارتی و انواع دوربین های مداربسته

با واحد فروش و نصب دوربین مداربسته تماس حاصل فرمایید. تماس با ما

 

معرفی انواع دوربین مداربسته

 

طبقه بندی بر اساس سیستم انتقال اطلاعات دوربین مداربسته

 

 • دوربین مداربسته آنالوگ : دوربین مداربسته آنالوگ (Analog CCTV) اطلاعات تصویر را به صورت سیگنال های آنالوگ ارسال می کند. رزولوشن تصویر بزرگترین المان کیفیت تصویر دوربین هاست. در دوربین های انالوگ این المان را با تیوی لاین نمایش میدهند طبیعتا هر قدر تیوی لاین دوربین بالاتر باشد کیفیت تصویر ان نیز بالاتر است .
 • دوربین مداربسته شبکه : دوربین مداربسته شبکه (IP CCTV) اطلاعات تصویر را به صورت دیجیتال و تحت پروتکل های شبکه ارسال می کند. بزرگترین مزیت دوربین های شبکه محدود نبود کیفیت تصویر آنهاست. درحال حاضر دوربین های با کیفیت بین 1.3 تا 5 مگا پیکسل به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرند .

 

طبقه بندی براساس کاربرد و شکل دوربین مداربسته

 

 • دوربین دام : دوربین های دام (DOM CCTV) نوعی از دوربین های مداربسته معمولا به شکل نیم دایره ای که به صورت سقفی نصب می شود. این دوربین های در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و انالوگ ساخته می شوند و از نظر نوع لنز به دو دسته لنز ثابت (Fixed lens) و لنز وریفوکال (Varifocal Lens) تقسیم می شوند .
 • دوربین بولت : دوربین های بولت (Bullet CCTV) نوعی از دوربین های مداربسته معمولا به شکل استوانه یا مکعب مستطیل که به صورت دیواری و در محیطهای بیرونی نصب می شوند. این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند، این دوربین ها معمولا دید در شبی با برد نسبتا بالا دارند. برد دید در شب این دوربین ها به تعداد و نوع LEDهای تعبیه شده بر روی دوربین وابسته است. دوربین های بولت از نظر نوع لنز به دو دسته لنز ثابت (Fixed lens) و لنز وریفوکال (Varifocal Lens) تقسیم می شوند .
 • دوربین باکس : اصطلاح باکس (BOX CCTV) به معنای جعبه است. دوربین های باکس نوعی از دوربین های مداربسته معمولا به شکل مکعب مستطیل که لنز آن به صورت جداگانه نصب می شود. . دوربین های باکس به طور عمومی فاقد دید در شب IR هستند. اما این دوربین های تصویر خیلی مناسبتری از محیط در نور کم به شما خواهند داد که استفاده از آنها را در محیطهای کم نور بسیار مناسب می کند .
 • دوربین گردان (PTZ) : دوربین های گردان (PTZ CCTV) را با نام های متفاوتی میشناسند بعضی از این نامها عبارتند از PTZ، Speed Dome، Fast Dome و ... این دوربین ها دارای قابلیت گردش در جهات مختلف و زوم کردن در یک زاویه خاص هستند .
 • دوربین چشم ماهی : اصطلاح چشم ماهی معادل فارسی شده اصطلاح Fisheye است. دوربین های چشم ماهی در واقع یک دوربین عادی شبکه هستند که به لنز چشم ماهی مجهز شده و قابلیت دریافت تصاویر در تمامی زوایا را دارد. این دوربین ها می توانند در محیطهای وسیع هم سطح تصویری بسیار مناسب در تمامی جهات برای شما ایجاد کنند .
 • دوربین مینیاتوری (مخفی) : دوربین های مداربسته مینیاتوری رایجترین نوع دوربین های مداربسته مخفی هستند که خصوصیت اصلی آنها اندازه کوچک آنهاست. دوربین های مینیاتوری معمولا در محیط هایی استفاده می شوند که نیاز به مشاهده تصاویر به صورت غیر محسوس وجود داشته باشد .